• Sole do kąpieli

Sól do kąpieli

Kryształki, proszek, płatki - w takich oto przyciągających spojrzenia formach można spotkać na rynku kosmetycznym niezastąpioną sól do kąpieli. To nietuzinkowy kosmetyk służących do przygotowania aromatycznego i relaksującego SPA po ciężkim dniu pracy. Naturalna, kojąca i oczyszczająca z toksyn sól morska do kąpieli, pozwoli Ci na klika dłuższych chwil zanurzyć się w słodkim zapomnieniu 

W naszej lawendowej ofercie znajdziesz m.in. sól magnesową do kąpieli, skomponowaną na bazie odparowanego z soli morskiej chlorku magnezu. Pierwiastek ten wchłania się przez skórę o wiele lepiej, niż w postaci przyjmowanych suplementów, dlatego warto się zainteresować tym kosmetykiem. Możesz wybrać też sól himalajską do kąpieli, zawierającą w sobie mnóstwo cennych dla zdrowia minerałów. 

Właściwości soli morskiej

Długo można by mówić o dobroczynnych dla zdrowia właściwościach soli do kąpieli. Na pewno regeneruje i odpręża oraz rozluźnia mięśnie i stawy, co jest szczególnie pożądane przez osoby mające dolegliwości bólowe ciała o różnym pochodzeniu. Ciepła kąpiel z dodatkiem kryształków soli doda ci także energii i pozytywnie nastroi do działania. 

Poszczególne rodzaje soli morskiej do kąpieli różnią się nieznacznie kilkoma aspektami. Jeśli chcesz delikatnie obniżyć ciśnienie krwi, szukasz dobrej detoksykacji i cierpisz na trądzik, wybierz sól himalajską. Natomiast sól morska jest idealna do komponowania aromatycznych mieszanek z olejkami eterycznymi, suszonymi kwiatami i ziołami. To aromaterapeutyczna i mocno relaksacyjna kąpiel na wciągniecie ręki.

Brak produktów do wyświetlenia