• Kategorie
  • Szukaj
  • Płyny do kąpieli

Płyny i emulsje do kąpieli

Półki każdej drogerii uginają się pod ciężarem mnóstwa kosmetyków do kąpieli. Różnią się od siebie składem, formą, zapachem i właściwościami. Często o zakupie decyduje też barwne, przyciągające oko pudełko. Które z nich wybrać, aby kąpiel stała się naprawdę wyborną, wyjątkową pieszczotą dla całego ciała? Wypróbuj płyny i emulsje do kąpieli, zawierające naturalne, wyselekcjonowane składniki, dzięki którym nie tylko słodko odprężysz się, ale też nawilżysz i odżywisz suchą i przemęczoną skórę.

Wychodząc naprzeciw twoim oczekiwaniom, mamy dla ciebie unikatową ofertę emulsji i płynów organicznych, mocno naturalnych i w gustownych opakowaniach. Zależnie od tego, czego szukasz, możemy ci zaoferować emulsje i płyny do kąpieli odżywcze, nawilżające, antystresowe. czy dermatologiczne. Co ważne - wszystkie w atrakcyjnych cenach. Warto skomponować swój mały zestaw, np. dwupak - emulsja plus płyn, aby przyjemność z kąpieli była podwójna i jedyna w swoim rodzaju. 

Pierwszą, kuszącą zmysły propozycją jest piana do kąpieli rokitnikowa, gwarantująca intensywne nawilżenie i odżywienie. Jeśli chcesz się solidnie zrelaksować, skorzystaj z organicznego płynu do kąpieli „czekoladowe mleko”, zanurzając się w słodycz czekolady i puszystość mleka. Oprócz intensywnego odżywienia skóry, ukoisz duszę i nastroisz się pozytywnie do życia. 

A może masz ochotę zanurzyć się na kilka dłuższych chwil w jedwabistość emulsji miodowej manuka, która skutecznie wzmocni i uelastyczni spragnioną nawilżenia skórę? Oprócz efektu jędrnej i pełnej blasku skóry, twoje zmysły wykąpią się w błogim zapachu złocistego miodu. Natomiast, gdy chcesz się solidnie zrelaksować i nabrać sił po ciężkim dniu, proponujemy ci antystresową emulsję, usuwającą zmęczenie i kojącą emocje.

Brak produktów do wyświetlenia

Płyny i emulsje na lawendowaszafa24.pl

Wejdź do lawendowego świata zapachu, relaksu i słodyczy. Zanurz się w rozkosznej woni nietuzinkowych emulsji i płynów do kąpieli, które niejedno mają imię. Oddajemy w twoje ręce tylko naturalne i oryginalne kosmetyki, które pozytywnie uzależniają. Za konkurencyjną cenę możesz skomponować wyjątkowy zestaw, w zależności od kaprysu samopoczucia.