• Pasty do zębów

Pasta do zębów to jeden z podstawowych kosmetyków znajdujących się w naszych łazienkach. Często korzystamy z niej kilka razy dziennie, dbając w ten sposób o zdrowie swoich zębów oraz świeży oddech. Na rynku można spotkać naprawdę wiele rodzajów past do zębów: wybielające, na nadwrażliwość dziąseł i zębów, przeciw próchnicy czy bez fluoru oraz pasty specjalistyczne. Istnieją też naturalne pasty do zębów, bez chemicznych dodatków w składzie. Organiczne pasty do zębów z naturalnym składem można nabyć także w naszym sklepie internetowym.

Naturalne pasty do zębów

Dlaczego warto postawić na naturalne pasty do zębów? Nie posiadają one w swoim składzie żadnych chemicznych komponentów będących niebezpiecznymi dla zdrowia, które pojawiają się w większości past dostępnych w drogeriach. Należą do nich parabeny, ftalany, fluor, metale ciężkie, formaldehyd, gluten, składniki pochodzenia zwierzęcego, modyfikowane genetycznie i inne. Jednocześnie skutecznie chronią zęby przed pojawieniem się próchnicy, wzmacniają dziąsła, wybielają zęby, pielęgnują jamę ustną i odświeżają oddech. W naszym sklepie oferujemy organiczne pasty do zębów, które wyróżniają się naturalnym składem, skomponowanym w taki sposób, by pomagać na różne dolegliwości i dawać różne efekty.

Pasty do zębów bez fluoru

W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi pasty do zębów bez fluoru, które działają wybielająco i wzmacniająco. Na przykład pasta Perła Syberii to produkt stworzony na bazie białek glinki perłowej, solanki, organicznego dziurawca oraz dziko rosnących jagód cytryńca. Wysoka koncentracja każdego składnika sprawia, że pasta bezpiecznie rozjaśnia szkliwo zębów i dba o świeży oddech. Pasta jest w pełni naturalna – nie zawiera fluoru, parabenów, SLS i sztucznych barwników.

Pasty do zębów wybielające, przeciw próchnicy, na nadwrażliwość

Do zębów nadwrażliwych proponujemy pastę Arktyczna Ochrona ze zbioru polnych ziół i dziko rosnącej jeżówki, miodunki tajgowej, szczawika jakuckiego i organicznego olejku z rokitnika ałtajskiego. Pasta skutecznie likwiduje objawy nadwrażliwości zębów, a także przyspiesza odbudowę uszkodzonego szkliwa i pielęgnuje jamę ustną.

Pasta posiada moc 13 aktywnych ajurwedyjskich ziół, chroniąc zęby w naturalny sposób. Pomaga zapobiegać bólom zębów, likwiduje nieświeży oddech, zabija szkodliwe ba...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
23.66 -30% 16.56
szt. Do przechowalni