• Balsamy do ciała

Balsamy i lotiony do ciała Ujędrniające i regenerujące

Niemal w każdej łazience znajdziemy jeden produkt – balsam do ciała. Ten najpopularniejszy kosmetyk pielęgnacyjny już od wielu lat pozwala nam cieszyć się piękną i zdrową skórą. I to przez cały rok, bo po balsamy do ciała powinniśmy sięgać zarówno zimą, jak i latem. To dlatego, że jak żadne inne kosmetyki, balsamy pomagają odbudować płaszcz lipidowy skóry.  

Aby uzupełnić ubytki w warstwie lipidowej, wystarczy regularnie używać balsamy do ciała. Po ich nałożeniu skóra niemal natychmiast staje się idealnie gładka i doskonale nawilżona. Przy tym odzyskuje swoje naturalne pH. Z powodu cennych właściwości balsamów do ciała, nie mogło zabraknąć ich w ofercie sklepu Lawendowa Szafa.

Balsamy i lotiony do ciała, które prezentujemy na naszej stronie mają działanie, które łatwo dopasować do indywidualnych potrzeb skóry. Nie brak wśród nich nich ujędrniających i regenerujących balsamów, jak i tych, które odmładzają skórę i redukują rozstępy. Wcierane okrężnymi ruchami w skórę ciała błyskawicznie się wchłaniają, pozostawiając po sobie przyjemny zapach.

Brak produktów do wyświetlenia

W trosce o Twoją skórą, w sklepie z naturalnymi kosmetykami do ciała prezentujemy wyłącznie produkty na bazie organicznych składników, w tym ekstraktów roślinnych.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny