Masz pytania? Napisz lub zadzwoń do nas:

+48 661 516 069

e-sklep@lawendowaszafa24.pl

BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW

Robiąc zakupy przez internet wskazane jest, abyś upewnił/a się, że sprzedawca w tym sklepie jest osobą godną zaufania, a transakcja dokonywana za pośrednictwem jego witryny internetowej jest odpowiednio zabezpieczona.

Ochrona bezpieczeństwa zakupów w naszym sklepie internetowym, jakiej się poddaliśmy jest stosowana na rynku przez większość prestiżowych instytucji takich jak : banki czy wiele instytucji finansowych.

Mamy certyfikat typu EXTENDED VALIDATION (EV SSL), masz więc pewność, że nasz sklep internetowy lawendowaszafa24.pl naprawdę jest, istnieje w sieci, ma siedzibę w Świdniku, a podany do dokonywania płatności numer konta bankowego należy do naszej firmy.

Certyfikat EV SSL jest łatwo rozpoznawalny w przeglądarce internetowej, wyświetla zielony pasek adresu w stosowanych przeglądarkach internetowych (np. Internet Explorer 7, Firefox 3, Opera 9.5 lub wyższych), pokazuje też dodatkowe informacje o właścicielu domeny.

Jeśli zaglądasz do naszego sklepu to widząc zielone światło certyfikatu klasy EV, masz pewność, że jesteś na właściwej stronie sklepu, a więc jesteś chroniona przed bardzo popularnym także w Polsce – atakiem phishingiem.

Decydując się na zrobienie zakupów w naszym sklepie masz pewność, że są zabezpieczone szyfrowanym połączeniem SSL. Podając nam swoje dane teleadresowe zamawiasz towar, a my gromadzimy je zgodnie z regulaminem i polityką prywatności. Twoje dane są wtedy chronione przed przechwyceniem np. logując się podajesz swój e-mail i hasło, które przekazywane są do sklepu przez internet w formie zaszyfrowanej, przy użyciu protokołu SSL, poprzez stronę https://lawendowaszafa24.pl/pl/login

Poufność przekazywanych danych zapewniamy dzięki stosowaniu 256-bitowego klucza (AES256) i protokołu SSL (SecureSocketLayer v3). Protokół SSL to efektywne zabezpieczenie, pozwalające na szyfrowanie danych przesyłanych pomiędzy Klientem (przeglądarką internetową), a sklepem (serwerem sklepu). Dzięki temu zabezpieczeniu nie ma możliwości przechwycenia danych przez osoby trzecie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl